Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | RSS
Aeromodelarski forum
Aeromodelarski forum ->  Natjecanja -> F1N -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Čeminac Indoor Open 2014
Moderators: dlaka

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Natjecanja -> F1NMessage format
 
Bojan
Posted 2/1/2014 11:40 (#27721)
Subject: Čeminac Indoor Open 2014



Elite Veteran

100010025
Location: Zagreb

Prijave - http://aeromodelarstvo.net/Prijave/index.asp?NatID=207

 


-----
Bojan Stürmer

www.aeromodelarstvo.net
Top of the page Bottom of the page
Site Sponsormy ad code here...
gigo15
Posted 25/1/2014 20:40 (#27770 - in reply to #27721)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100
Location: valpovo
Evo i rezultata sa današnjeg natjecanja!



(f1n 150 prvi.jpg)



(f1n 150 drugi.jpg)



(f1n.jpg)



Attachments
----------------
Attachments f1n 150 prvi.jpg (207KB - 429 downloads)
Attachments f1n 150 drugi.jpg (211KB - 401 downloads)
Attachments f1n.jpg (192KB - 381 downloads)

-----
Zašto piloti kamikaze nose kacige??
Top of the page Bottom of the page
dominik
Posted 25/1/2014 21:10 (#27771 - in reply to #27721)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100100252525
Čestitke pobjednicima,naročito Darku na prvijencu u 150icama. Nažalost mi iz Zaprešića smo odustali od puta radi lošeg vremena,avidim da nisu došli niti iz Zrenjanina kao ni iz Beograda. Nadam se da će za slijedeće natjecanje vremenski uvjeti ići na ruku i da nas bude puno više n anatjecanju. Pozdrav od Dominika.
Top of the page Bottom of the page
boca55
Posted 25/1/2014 21:38 (#27772 - in reply to #27771)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100252525
Location: Beograd
Ledena kisa u Beogradu nas je odgovorila da krenemo za Ceminac.
Cestitke pobednicima i vidimo se na sledecem takmicenju.
-----
Drustvo bez modelarske radionice nece dati pilote-konstruktore nasoj armiji.
Top of the page Bottom of the page
gigo15
Posted 25/1/2014 21:50 (#27773 - in reply to #27772)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100
Location: valpovo
A evo i tablice za Kup Hrvatske.



Attachments
----------------
Attachments F1N_Kup_Hrvatske_2014(1).xls (43KB - 430 downloads)

-----
Zašto piloti kamikaze nose kacige??
Top of the page Bottom of the page
pilot darko
Posted 26/1/2014 15:54 (#27775 - in reply to #27773)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014


Regular

2525
Zahvaljujem na čestitkama !!!
Imali smo dobrog učitelja.

I ja čestitam pobjednicima!!!! na mlađima definitivno svijet ostaje to su i pokazali u f1n .
Evo prisustvovali smo ovoj tekmi sa puno muke na putu i okrnjeni podmladkom koji imamo, neki nisu išli radi prehlade a drugi zbog smanjene motivacije, izgovori su razni, a ja znam u čemu je problem ,Moram evo progovoriti možda nije mjesto ni vrijeme pošto je tekma bila perfektno odrađena, pritom pohvaljujem kuhare na izvrsnoj klopi (jako dugo takav perfektan grah nisam jeo)Školsko je ukinuto, pitanje dali če se organizirati preko ZS-a posebno natjecanje(šta košta obečati) bodovi za daljnje školovanje iz aeromodelarstva nema i pitanje dali če biti. Jedino preostaje da evo kroz ovakva natjecanja f1n ,f1n-150 koja su dostupna i ne jako financijski zahtjevna MK izreagira i nešto učini, definitivno čemo privuči i bolje motivirati klince to je sigurno!. Sam pehar ili neko priznanje je prolazno, a na ovakav način čemo dodatno stimulirati ovaj vid aeromodelarstva pojačat konkurenciju i steči novi kadar za budučnost, na kraju se opet vračamo na ono staro NA MLADIMA SVIJET OSTAJE !!!!! Nagradimo ih vratit če nam se višestruko.

Lijep pozdrav iz Kutine!!!!

Edited by pilot darko 26/1/2014 15:56
Top of the page Bottom of the page
martin
Posted 27/1/2014 00:32 (#27776 - in reply to #27775)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014



Veteran

1001002525
Location: Srem, Vojvodina, Srbija
Pa kad već spominješ tu prvoklasnu pasuljčinu, meni se čini da smo mi matori valjda u želji da nam od njega proradi "termika" malo preterali sa količinom pa nam posle i model bio težak

Ma šalim se, deca su bila stvarno sjajna, Fića je tako lepo izbacivao model tačno pod gredu da je bilo pravo uživanje gledati u kakvog je takmičara izrastao za ovih par godina koliko ga poznajem. Moje neću hvaliti, to su već drugi učinili na licu mesta.

Što se tiče "situacije" u koju ste zapali, pa mi sa ove strane Dunava celu stvar guramo isključivo kroz klubove i znamo koliko je to naporan posao kada nemaš uhodani sistem kao što je škola da to podrži. Novac koji stiže od opštine je sve manji, ali donatora ima zahvaljujući upravo deci i rezultati dece su to što ih može i dovesti i zadržati. A uostalom šta ćeš više od toga! Meni je jedino krivo što nema dovoljno novaca da se ta deca o našem (klupskom) trošku masovnije uključe u neke ozbiljnije stvari kao je npr. F1ABC ili F3 koji vi gurate u Kutini. Sve to pada na roditelje, a upravo zato je jako važno imati sistem koji će forsirati decu i njihove rezultate i što više ih nagrađivati. Trofeji za mlađe, najmlađe, za devojke ... nije to ljudi toliko para koliko daje stimulansa. Samo baciti malo pogled na druge sportove i koliko oni posvećuju i nagrada i prvenstava upravo mladima.

Edited by martin 27/1/2014 00:33
Top of the page Bottom of the page
dlaka
Posted 27/1/2014 12:55 (#27777 - in reply to #27775)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014



Expert

20001001001002525
Location: Zaprešić

pilot darko - 26/1/2014 15:54  a ja znam u čemu je problem ,Moram evo progovoriti možda nije mjesto ni vrijeme pošto je tekma bila perfektno odrađena, pritom pohvaljujem kuhare na izvrsnoj klopi (jako dugo takav perfektan grah nisam jeo)Školsko je ukinuto, pitanje dali če se organizirati preko ZS-a posebno natjecanje(šta košta obečati) bodovi za daljnje školovanje iz aeromodelarstva nema i pitanje dali če biti. Jedino preostaje da evo kroz ovakva natjecanja f1n ,f1n-150 koja su dostupna i ne jako financijski zahtjevna MK izreagira i nešto učini, definitivno čemo privuči i bolje motivirati klince to je sigurno!.!

 Poštovani,

 većini Vas je poznato da su krajem prošle godine iz natjecanja Mladi tehničar, kojeg zajedno organiziraju i provode HZTK i Agencija za odgoj i obrazovanje, iz nekog razloga natjecanja u P-kategoriji, zrakoplovno i raketno modelarstvo, zamjenjeni sa natjecanjima u "automatici" i "modelarstvom upotrebnih tehničkih tvorevina", a modificirano je natjecanje u radio goniometriji u "orjentaciju i komunikaciju". Jedino je fotografija ostala nepromjenjenom. Razlog za to, iako sam od 2005. godine, kada je u sustav natjecanja ponovno uvedeno zrakoplovno modelarstvo, pa sve do prošle 2013. bio članom Državnog povjerenstva i nositeljem teme, do danas nisam uspio saznati. Za promjene sam saznao krajem studenog 2013. od glavnog tajnika HZS-a, nakon čega je HZS pokušao dogovoriti zajednički satanak sa HZTK i Agencijom. Do danas sastanak nije održan. Sa g.tajnikom i predsjednikom HZS-a razgovarao sam o pokretanju sličnog sistema natjecanja u sklopu HZS-a. Složili smo se o potrebi istog. Ali, mora Vam biti jasno da to nije posao od 5 minuta, jer treba osmisliti sistem, napistai pravila, tražiti suglasnost Agencije (kao bi se natjecanje bodovati za upise učenika), predvidjeti mogućnosti financiranja ... itd... a, za razliku od HZTK i agencije, koji imaju neznakolikozaposlenih, Modelarsku komisiju sačinjavaju volonteri.

Dakle, "što košta obečanje" nije najsretnije odabrana fraza. Uz to, ako je glavni motiv djeci za bavljenje zrakoplovnim modelarstvom dodatni bodovi za upis u srednje škole, onda smo definitivno na krivom putu.

Vezano za samo natjecanje u Čemincu, zbog izuzetno loših meteo uvjeta, zapreščani po prvi put, od 2007. godine, nisu nastupili na jednom F1N natjecanju u Hrvatskoj :-(.

Čestitke svima!

LP

Damir Kosir


-----
rdjavom ku*cu i dlaka smeta
Top of the page Bottom of the page
gigo15
Posted 27/1/2014 19:57 (#27779 - in reply to #27721)
Subject: RE: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100
Location: valpovo
Evo i slika s proglašenja, autor je Filip Glogoški, ali nema f1n 150 juniore.



(f1n 150 komarci.jpg)



(f1n 150 osnovci.jpg)



(f1n 150 ukupno.jpg)



(f1n osnovci.jpg)



(f1n juniori.jpg)



(f1n ukupno.jpg)



Attachments
----------------
Attachments f1n 150 komarci.jpg (85KB - 405 downloads)
Attachments f1n 150 osnovci.jpg (81KB - 406 downloads)
Attachments f1n 150 ukupno.jpg (70KB - 407 downloads)
Attachments f1n osnovci.jpg (82KB - 394 downloads)
Attachments f1n juniori.jpg (78KB - 399 downloads)
Attachments f1n ukupno.jpg (88KB - 400 downloads)

-----
Zašto piloti kamikaze nose kacige??
Top of the page Bottom of the page
zoli
Posted 28/1/2014 12:16 (#27781 - in reply to #27721)
Subject: Re: Čeminac Indoor Open 2014


Member

25
Location: požega
Čestitke svima i od nas !!!

Da se nadovežem na Darkov i Dlakin post.

Kod nas je trenutna situacija takva da sredstva za koja smo potpisali ugovor nismo dobili ( ne pomišljajte da je to neka lova, čak ni dovoljno za materijal). Samo pusta obećanja !!!
A meni je jednostavno dosta plaćanja materijala i drugih troškova pa sam trenutno odlučio stati na loptu dok se neke stvari ne iskristaliziraju.

Da to nije sve opet su se pobrinuli oni koji se ne pridržavaju ugovora pa smo trenutno ostali i bez radnog prostora. ( naravno, obećan nam je drugi prostor, za koji sam doznao da je za još najmanje pet klubova a ima cca max 10m2)
Ali obećanje nikoga nije raskućilo !!!

Eto toliko o poticanju rada sa djecom.....

Naravno, probat ćemo se priključiti tekmama što prije.

pozz,
Zoli
Top of the page Bottom of the page
gigo15
Posted 1/2/2014 15:14 (#27784 - in reply to #27781)
Subject: Re: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100
Location: valpovo
Evo i original rezultata koje sam dobio sinoć.
-----
Zašto piloti kamikaze nose kacige??
Top of the page Bottom of the page
gigo15
Posted 1/2/2014 15:26 (#27785 - in reply to #27784)
Subject: Re: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100
Location: valpovo
.
-----
Zašto piloti kamikaze nose kacige??
Top of the page Bottom of the page
gigo15
Posted 1/2/2014 15:26 (#27786 - in reply to #27785)
Subject: Re: Čeminac Indoor Open 2014


Veteran

100
Location: valpovo
.



Attachments
----------------
Attachments F1N ��EMINAC 2013 TRE��I TURNUS-3.xls (61KB - 422 downloads)

-----
Zašto piloti kamikaze nose kacige??
Top of the page Bottom of the page

Jump to page : 1
Now viewing page 1 [15 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2024 PD9 Software